החלקת פרוטאין+מינרל
‏Protein+mineral smoothing

היא הדור הבא של מוצרי החלקת שיער מקצועית.
פעולה כפולה של החלקה+שיקום השיער נוסחה ייחודית, מדויקת ומאוזנת, בשילוב טכנולוגיה המתקדמת בעולם להחלקה ולשיקום השיער לכל סוגי השיער! המעניקים רכות שיקום וברק לאורך זמן. protein+mineral הינו טיפול מתקדם ללא כימיקלים מסוכנים, ללא פורמליןופארבנים. ולכם, הינו טיפול בטוח יותר, בריא יותר, למראה שיער חלק טבעי וחיוני לאורך זמן.

החלקה ללא חומרים כימיים,ללא עשן, ללא פורמלין אינה צורבת בעיניים בזמן גיהוץ עם מחליק שיער
מתאימה לכל סוגי השיער אפילו שיער מובהר עם גוונים גם שיער שרוף מאוד חתוך יבש ופגום
לא משנה גוון ואין עשן,

מאושר על ידי משרד הבריאות בתור החלקת שיער!

הוראות שימוש:

חפיפה:

לחפוף את השיער ביסודיות, 3 פעמים עם שמפו פותח protein+mineral בחפיפה השלישית להמתין עם הקצף כ 10 דקות לפתיחת רמת ה ph בשערה ל 9.2 לשטוף היטב ללא מסכה או מרכך

 

ייבוש:

לייבש היטב את השיער, לסרק את השיער ולוודא שהשיער נקי משאריות חומרים שונים.

מריחה

יש לערבב את הבקבוק ליפני כל שימוש!
לחלק את השיער ל-4 חלקים. למרוח את חומר ההחלקה protein+mineral לשיער צבוע או טבעי עם מברשת צבע.
לשיער צבוע מתחת לטון 6 יש להוסיף מתוסף הפיגמנט כ 20% זאת אומרת על 100ml חומר הוסיפו 20ml מהפיגמנט
לשיער בלונד מעל טון 6 או טבעי מעל טון 6 יש להוסיף רק 10% מהפגמנט
חובה לשמור במריחה 1/2 ס"מ מהשורש. אין למרוח את חומר ההחלקה על הקרקפת או העורף. בהתאם לעובי השיער, הקפידו לבצע את המריחה על קבוצת שיער דקה ברוחב של 3-4 ס"מ בכל פעם, מהשורש עד הקצוות תמיד למרוח את חומרההחלקה על כל השיער ולא רק על מה שצמח על מנת לקבל גם שיקום
בעזרת קצות האצבעות, בצעו עיסוי לעומק של קרם ההחלקה, עשו כך על מנת להחדירו היטב ובמידה שווה ואחידה לאורךכל קבוצת שיער. בעזרת מסרק דק (שפיץ), סרקו כל קבוצת שיער בנפרד. בחומר העודף שיוותר על המסרק, תוכלולהשתמש שוב על אזורים שנמרחו פחות בהשוואה לאזורים אחרים. המשיכו את המריחה בקבוצות שיער צרות ודקות, במפורט, עד להשלמת כל נפח השיער.בסיום, סרקו את כל השיער יחד, עשו כך על מנת לוודא כי השיער שבאזור קווי החלוקה (המפגש בין 4 החלקים) מכוסה בחומר החלקה במידה שווה לשאר האזורים.
לאחר מכן אספו אותו בקליפס

זמן השהייה

המתנה לשיער צבוע 60 דק ולשיער טבעי 90 דק הקפידו על זמן השהייה המתאים לסוג השיער המטופל.
אין לחמם את השיער בשום אופן !!!!בכל זמני ההמתנה

שטיפה

שיטפו את השיער במים קרים בלבד למשך 5 שניות הקציפו את החומר על מנת להחדירו שוב לאחר מכן לשטוף 100 אחוזמקרם ההחלקה.במים קרים בלבד
חובת שטיפה 100 אחוז !! עם לא תשטפו לא תקבלו שיקום ההחלקה חודרת לליבת השיערה
אין להשתמש במרכך או במסכה לאחר השטיפה, השיער השטוף ירגיש שמנוני מעט למגע, כמו לאחר טיפול במסכה

ייבוש

לייבש את השיער היטב ולחלוטין, תוך כדי הברשתו.
בעזרת מברשת מטקה

החלקת השיער

יש לגהץ את השיער במגהץ מקצועי
230 מעלות לשיער טבעי
230 מעלות לצבוע
210 מעלות לשיער בלונד
יש לחלק את השיער ל-4 חלקים.. התחילו באחד החלקים בעורף. בהתאם לעובי השיער, הקפידו בכל פעם עם מתיחה טובהשל השיער ב-90 מעלות קבוצת שיער דקה ברוחב של 1-2 ס"מ. ככל שהשיער עבה יותר, קבוצת השיער שתבחרו תהיהקטנה יותר, כך שבעת המעבר עליה עם המחליק, היא תיחשף לטמפרטורה אחידה לכל אורכה.
ההחלקה תחליק ותיתן שיקום לכל סוגי השיער

הוראות לשיער שעבר כבר החלקה:
עשו היטב חזרות איטיות לפי סוג השיער עד איפה שצמחו השורשים כמות החזרות לפי חוזק התלתל
סימו את כל השורשים שצמחו בלי לגעת בקצוות לאחר סיום השורשים הורידו מעלות במחליק ל 210 ובצעו בין 1-4 חזרותלפי סוג השיער על קבוצות עבות של 4 סמ חזרות איטיות רק על מנת לשקם את השיער שכבר חלק עם השיער לא חלק ישלהתיחס אליו רגיל! ולגהץ אותו כמו את השורשים
בצעו את פעולת ההחלקה באחיזה יציבה של 90 מעלות ביחס לקרקפת,עם מתיחה טובה של השיער כשאתם נעזרים בשתיאצבעות. העבירו את המחליק מספר פעמים בתנועות איטיות! על אזור השורשים, יש להימנע מפגיעה באזור הקרקפת.
אזור השורשים הוא האתגרי ביותר. לכן באזורים אלו, חיזרו על פעולת המחליק לפי קרזול השיער, מהשורש לכיוון האמצע. לאחר מכן, העבירו את המחליק מספר חזרות מהאמצע ועד הקצוות.
המתינו 5 דקות על מנת לאפשר לשיער להתקרר לפני החפיפה.

סיום הטיפול

לחפוף את השיער פעמיים עם השמפו לאחר החלקה protein+ mineral שמתאים לרמת ה ph לאחר ההחלקה למרוחולעסות את כל נפח השיער עם מסכת השיקום העשירה protein+ mineral ולהמתין למשך 10 דקות. בסיום, לשטוף היטב אתהמסכה במים בלבד, לסרק ולייבש היטב את השיער מלמעלה כלפי מטה, ייבוש מלא.
‏ protein+ mineral החלקה לשיער – החלקה אורגנית לשיער טבעי לשיער צבוע ולשיער מובהר ופגו